Gymnázium Kolín
v
v

Změny v rozvrhu Friday 25. 6.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
3.A8 E E E E E E
2.B4 E E E E E E E E E E E
7.A8 E E E E E E E E E E E
3.A4 E E E E E E E E E E E
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Chobot Ondřej .. .. .. .. Sp - - - - - -
Králová Martina - Čá .. - - - - - -
Krátká Milena - .. - - - - - - - -
Myšáková Eva - - - .. .. - - - - - -
Paula Tomáš .. - - - - .. .. - - - -
Piknerová Vlasáková Magdalena .. - .. .. - -
Seidlová Markéta Čá - .. - .. - - - - - -
Slavíček Jiří - - - - .. .. - - - - -
Škarková Jana .. - Ad Ad - - .. - - - -
Šuchová Olga .. - Ro - .. - - - - -
Švimberská Dita - .. - - - ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Adámková Martina
1 navíc ZMP 1.A8 p02 za odpadlou
1 odpadá ZMP 2.B4
3 spojeno (Šk SN) TEV 3.B4 (ch) TV
4 spojeno (Šk SN) TEV 2.A8 (ch) TV
Čábelová Kristýna
1 odpadá MAT 3.A8
5 odpadá FYZ 3.A8
Čáslavová Ilona
1 spojeno (Se SN) ANJ 1.B4 (R) 105
3 změna ANJ 1.A8 (A1) p02
3 spojeno (Kl SN) ANJ 1.A8 (A2) p02
Čechová Martina
před 5. hod dohled jídelna  
Drahovzalová Renata
12:40 - 13:00 jídelna, 6.h  
Hladíková Pavlína
2 odpadá NEJ 3.A8 (N)
4 navíc MAT 1.A8 p02 za odpadlou
4 odpadá MAT 1.A8 (A1) zrušeno
6 navíc MAT 1.A8 (A1) p02 za odpadlou
13:30 - 13:50 jídelna, 7.h  
Holcmanová Zuzana
1 odpadá FRJ 7.A8 (F)
2 odpadá FRJ 3.A8 (F)
před 3. hod dohled 1. patro  
Kašparová Hana
2 odpadá MAT 3.A4 (A2)
3 odpadá MAT 3.A4 (A1)
Korejtková Adéla
před 2. hod dohled 2. patro  
Kotyková Jiřina
4 odpadá CJL 1.A8 (A2) zrušeno
6 odpadá CJL 1.A8 (A1) zrušeno
Krátký Lubomír
1 navíc NEJ 2.A4 (A2) JL za odpadlou
1 odpadá NEJ 7.A8 (N)
2 spojeno (Kt OČR) NEJ 4.A8 (A1) 204
Müller Michal
2 supl. (Šu SN) CJL 6.A8 104 za odpadlou
4 odpadá DEJ 7.A8
Novák Ivo
4 odpadá CJL 2.B4 (R)
5 odpadá CJL 2.B4 (N)
Nováková Jana
1 odpadá RUJ 7.A8 (R)
Plachý Roman
4 odpadá OBV 3.A8
před 6. hod dohled přízemí  
Plašilová Daniela
2 změna ANJ 2.A4 (A1) 205
2 spojeno (Kl SN) ANJ 2.A4 (A2) 205
4 spojeno (Kl SN) ANJ 3.B4 (A1) p01
Roučová Petra
3 odpadá CHE 7.A8
4 supl. (Šu SN) BIO 1.B4 105 za odpadlou
Spudil Josef
5 supl. (Ch S) FYZ 2.A4 205 za odpadlou
Šancová Radka
2 odpadá CJL 7.A8
před 6. hod dohled 2. patro  
Švimberská Dita
před 8. hod dohled 1. patro  
Změny v rozvrzích tříd
1.A8
1 ZMP p02 navíc Ad
1 TEV d odpadá (Šu)
1 TEV ch odpadá (Šk)
3 ANJ A1 p02 změna Čá
3 ANJ A2 p02 spojí Čá (Kl)
4 MAT p02 navíc Hd
4 MAT A1 odpadá (Hd)
4 CJL A2 odpadá (Ko)
6 MAT A1 p02 navíc Hd
6 CJL A1 odpadá (Ko)
2.A8
4 TEV ch TV spojí Ad (Šk)
3.A8
1. - 6. les. exkurze
4.A8
2 NEJ A1 204 spojí (Kt)
5.A8
6 TEV ch odpadá (Pa)
6 TEV d odpadá (Šu)
7 ZSV odpadá (Šk)
1.A4
7 ZMP odpadá (Pa)
1.B4
1 ANJ R 105 spojí Čá (Se)
4 BIO 105 supluje Ro (Šu)
6.A8
2 CJL 104 supluje (Šu)
2.A4
1 NEJ A2 JL navíc
1 ZMP odpadá (Pa)
2 ANJ A1 205 změna
2 ANJ A2 205 spojí (Kl)
5 FYZ 205 supluje Sp (Ch)
2.B4
1. - 11. les. exkurze
7.A8
1. - 11. les. exkurze
3.A4
1. - 11. les. exkurze
3.B4
3 TEV ch TV spojí Ad (Šk)
4 ANJ A1 p01 spojí (Kl)
Pedagogický dohled u třídy:
3.A8
Hodina: 1. - 6. les., Učitel: Piknerová Vlasáková Magdalena, Švimberská Dita
2.B4
Hodina: 1. - 11. les., Učitel: Králová Martina, Seidlová Markéta
7.A8
Hodina: 1. - 11. les., Učitel: Škarková Jana, Šuchová Olga
3.A4
Hodina: 1. - 11. les., Učitel: Škarková Jana, Šuchová Olga